Drábek Tomáš, Akátová 

1) Ocenění stavebního pozemku s chatou k demolici a možnosti výstavby domu o užitné ploše 150 m2.

2) Možnosti prezentace, cena služeb při prodeji nemovitosti

1) Listy vlastnictví:

Pozemek velikost 432 m2. 

Sítě: elektřina, odpad veřejný, Voda studna - příprava na obecní vodovod konec roku 2022

Chata odstranění, zbudování základní desky, úprava pozemku, stavba domu na klíč v hodnotě 4 000 000 kč.

Postavení domu, který bude evidován jako chata s možností trvalého bydliště a hypotečního úvěru. Příjezdová komunikace nesplňuje technické parametry pro kolaudaci jako rodinný dům.


Nemovitosti k prodeji v této lokalitě:

Prodej stavebního pozemku 461 m²Na Výsluní, Zdiby - Brnky

5 990 000 Kč (12 993 Kč za m²)

V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi zděnou chatu na rovinatém pozemku ve velmi příjemné a atraktivní lokalitě Zdiby- Brnky, jedná se o stavební pozemek s částečně podsklepenou zděnou chatou určenou ke kompletní rekonstrukci nebo případně k demolici a výstavbě rodinného domu. Pozemek je velmi slunný orientován na západní stranu.

Celková plocha pozemku je 461m2, na pozemek je napojena elektřina, vodovod a kanalizace, pozemek se nachází v klidné části obce v zástavbě objektů pro rodinnou rekreaci i celoroční bydlení.

Jedná se o skvělou lokalitu na bydlení se skvělou dopravní dostupností do centra Prahy, v blízkosti krásné Drahaňské údolí , cyklostezka podél Vltavy z Klecánek až do Troji, okolí plné zeleně a absolutního klidu, v obci Zdiby veškerá občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost (bus na metro Kobylisy 15min). Doporučujeme prohlídku.

 • Celková cena: 5 990 000 Kč za nemovitost
 • Cena za m²: 12 993 Kč
 • Poznámka k ceně: včetně právního servisu
 • ID zakázky: 03088
 • Aktualizace: 15.06.2022
 • Plocha pozemku: 461 m2
 • Voda: Dálkový vodovod
 • Odpad: Veřejná kanalizace
 • Telekomunikace: Internet, Satelit, Kabelová televize
 • Elektřina: 230V, 400V
 • Doprava: Silnice, Autobus
 • Komunikace: Betonová, Dlážděná, Asfaltová

Prodej stavebního pozemku 899 m² Zdiby - Přemyšlení, okres Praha-východ

7 950 000 Kč (8 843 Kč za m²)

Nabízíme ke koupi pozemek o výměře 899 m2 v uzavřeném komplexu rodinných domů v katastru obce Zdiby - Přemýšlení. Jedná se o mírně svažitý pozemek obdélníkového tvaru, šíře cca 22 m2 v nejužším místě a délce cca 40 m2. Inženýrské sítě - elektřina, voda, kanalizace na hraně pozemku.

V případě zájmu může zájemce zdarma využít projekt se stavebním povolením současného majitele na výstavbu dvoupodlažního RD s valbovou střechou. Dispozice RD je 6+1+ garáž. Zastavěné plocha je 143 m2, celková plocha domu je 233 m2, obytná je 187 m2, garáž pro dva vozy má výměru 46 m2. V projektu jsou možné změny- střecha, dispozice atp.

Poplatek obci za stavbu v hodnotě 160.000 Kč uhrazen.

V případě zájmu o další informace, prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

 • Celková cena: 7 950 000 Kč za nemovitost
 • Cena za m²: 8 843 Kč
 • Poznámka k ceně: vč. právního servisu a odměny pro RK, včetně poplatků
 • ID zakázky: 017-13-214
 • Aktualizace: 27.05.2022
 • Plocha pozemku: 899 m2

Dále jsem porovnával další nabídky, kde je výrazné cenové rozpětí od chat po vily.

Nevýhodou je, že se nejedná o výstavbu rodinného domu, ale o stavbu pro rodinnou rekreaci. Také je zde úzká přijezdová komunikace a svažitý pozemek.

Výhodou jsou sítě v místě a možnost vybudovat rodinný dům ve 3 patrech o užitné velikosti 150 m2. Celková investice je okolo 5 000 000 kč. 

Výhoda trvalého bydliště a možnosti financovat hypotečním úvěrem.


Vzhledem k okolnostem bych tento pozemek s chatou nabídl za  5000 000 kč

Díky aktuálnímu trendu poklesu cen nemovitosti bych zvolil formu měsíčního zlevňování o 10 % z nabídkové ceny, aby se nemovitost prodala do šesti měsíců.

V případě vyššího zájmu se může cena navýšit i za pomocí aukce. Prodej vždy za maximální cenu.


2) Zprostředkování prodeje pozemku.


Provize 3 % z prodejní ceny nemovitosti: Profesionální nafocení nemovitosti, Profesionální nafocení domu v Akátová 160 jako prezentace budoucího stavu a možnosti stavby. Export na všechny realitní servery včetně Sreality a Reality idnes. Prohlídky se zájemci a právní služby včetně úschovy finančních prostředků.

Provize 4 % z prodejní ceny nemovitosti: Homestyling původní chatky, úprava pozemku pro focení a natáčení, Profesionální nafocení nemovitosti, Profesionální nafocení domu v Akátová 160 jako prezentace budoucího stavu a možnosti stavby. Fotoprezentace a video za pomocí profesionálního fotografa.  Export na všechny realitní servery včetně Sreality a Reality idnes. Dron záběry video prezentace, Facebook reklama. Prohlídky se zájemci a právní služby včetně úschovy finančních prostředků.


Vše je o domluvě, jedná se pouze o návrh možného řešení.

Více na facebooku: Jakub Bakeš Realitní makléř