Vanguard

          Vanguard Prague je projekt, který nemá v České republice obdoby. Najdete tu lofty s plochou 41 m², ale i penthousy s výměrou 626 m². Při velkorysé výšce stropů až do 4,3 m se jedná o prostor, jehož variabilita vyráží dech. Opravdové lofty pro ty, kteří vědí, že jediným omezením je jejich vlastní fantazie. Výtahy pro automobil přímo do vašeho loftu. Recepce se službou concierge. Wellness, fitness, bazén, sauna i střešní terasy. Okna od podlahy ke stropu. Výhled na celou Prahu. To vše je Vanguard.
Prostor pro realizaci svých vizí dostala tři renomovaná architektonická studia. Každé řešení bude originálem vybroušeným na míru vaší osobnosti a stylu. Lofty jsou k dispozici také ve formě shell & core. Svůj vysněný domov si tak můžete navrhnout sami. Projekt je situován v lukrativní lokalitě poblíž městské části Hodkovičky. V bezprostředním okolí naleznete i golfové hřiště, cyklostezky a spousty zeleně.

  • Plánované dokončení 2022
  • Lofty s výměrou od 41 m² po 626 m²
  • Návrhy interiérů od uznávaných architektonických studií
  • V nabídce i shell & core varianta loftů

Původně šlo o bydlení pro bohémy, kteří si v továrních halách s chutí sobě vlastní dopřávali volnomyšlenkářský styl okořeněný špetkou extravagance.
V současnosti je otevřený prostor loftů, plný vzdušnosti a světla, synonymem luxusu. Zcela nový rozměr bydlení dnes ocení nejenom kreativní duše.
Každý z nás chce volně dýchat a svobodně žít.
Zatímco pro New York nebo Londýn je loftové bydlení typické, Praha se těmto metropolím může jen těžko rovnat.
Jediné skutečné lofty v Praze, lofty s osobitým designem, kterým nechybí ani industriální charakter, najdete v rezidenci VANGUARD.
Vyberte si loft Fit out s originálním rukopisem jednoho ze tří prestižních architektonických studií. Můžete se rovnou nastěhovat.
Máte vlastního designéra, vlastní nápady a vize? Lofty Shell & Core nabízí prostor pro naplnění představ Vaší nejhlubší fantazie. 

Ceny jsou na vyžádání, ozvěte se mi a dozvíte se více...