Každý zkušený realitní makléř jde s dobou, používá ty nejmodernější metody prezentace nemovitostí, aby nemovitost ukázal v tom nejlepším světle a zároveň se snaží každý obchod udělat maximálně bezpečný. 

Jelikož nepracuji pro realitní kancelář, mohu si dovolit provize již od 1% z prodejní ceny nemovitosti, ale zároveň nabízím prezentace nemovitostí na úrovni filmového studia. 

Je jen na Vás o jaké služby a kvalitu máte zájem a o zbytek se postarám já.

Každý prodej řeším s klienty individuálně.

Spolupracuji s profesionálními fotografy, natáčím videoprohlídky i za pomocí dronu, 3D virtuální prohlídky, grafiky, kteří dokáží postavit na pozemku dům, či starý byt přeměnit na moderní sídlo, zajišťuji rekonstrukce či lehčí práce - například vymalování a homestyling. 

Dokážeme dát Vaší nemovitosti nový nádech a tím maximalizovat prodejní cenu. Kupujícím zajistíme financování. Nenecháme si ujít příležitost k prodeji Vaší nemovitosti, chceme pro Vás udělat maximum. 

Spolupracuji s ověřenými advokátními kancelářemi pro bezpečný prodej Vaší nemovitosti a snažíme se vyvarovat i pozdějších reklamací správně ošetřenou kupní smlouvou.

Dále se věnuji investicím do nemovitostí a krátkodobým pronájmům v Praze. 

V případě jakékoli škody s poskytováním realitních služeb jsem dle zákona pojištěn. 

Nemovitosti prodávám od roku 2012, kde jsem realizoval prodeje, kde prodejní cena byla i o několik milionů vyšší než tržní cena v daném místě.


Prodej bez starostí a za maximální cenu.


Jakub
Bakeš


Realitní makléř

O Vaše nemovitosti se postarám tak, jako by se jednalo o můj majetek. 

TEL.: +420 725 381 211

EMAIL: JAKUBBAKES@GMAIL.COM


Ing. Martin Gazdík 

Hypoteční a finanční specialista

Bidli.cz

+420 608 226 646
martin.gazdik@bidli.cz