Balíček Start

Profesionální nafocení nemovitosti, tržní odhad ceny, profesionální inzerce, vlastní web, právní služby, které Vám zajistím, ale budete si je hradit sami (Kupní smlouvy + úschova finančních prostředků = 10 000 kč), případně si zajistíte sami, prohlídky si budete dělat sami.

Tento balíček slouží pro ty z Vás, kdo v prodávané nemovitosti bydlí a zvládne prohlídku bez přítomnosti realitního makléře. V balíčku je vše potřebné pro prodej nemovitosti. Pokud si zvolíte tento balíček, domluvíme si schůzku, kde probereme prodejní strategii. Pokud se dohodneme, podepíšeme zprostředkovatelskou smlouvu, nafotím Vaší nemovitost a zainzeruji jí přes náš realitní software na všechny české realitní servery včetně Sreality a reality.idnes. Jakmile začnou chodit poptávky na Vaší nemovitost, kontakt na zájemce Vám zašlu formou SMS nebo Emailem a vy si domluvíte prohlídku se zájemcem, kdy Vám to bude vyhovovat.

Pokud se dohodnete se zájemcem, sejdeme se u nás v kanceláři a podepíšeme rezervační smlouvu. Následně vše předám právní kanceláři k vytvoření kupní smlouvy a advokátní úschovy, případně si dále zajistíte sami právní servis. Poplatek za návrh na vklad platí kupující nebo dle dohody.

V případě všech dotazů jsem k dispozici na telefonu nebo emailu, takže vše můžeme probrat.