REZERVACE

RODEJNÍ CENA VYŠŠÍ O 150 000 KČ NEŽ POŽADOVAL MAJITEL...

Prodej kamenného rodinného domu na zastavěné ploše 190 m2 s kůlnou na zastavěné ploše 88 m2 a pergolou na zastavěné ploše 30 m2. To vše na pozemku 716 m2 v obci Bylany u Kutné Hory. 

Nabízím k prodeji kamenný rodinný dům po citlivé rekonstrukci v Obci Bylany u Kutné Hory. Samotný dům má své kouzlo a to samé platí i pro okolí domu, kde najdete klid, lesy i rybníky s možností koupání. Dům má dva příjezdy a dva vstupy z veřejné komunikace.

Zdrojem vody pro dům je kamenná studna hluboká cca 11 m s hladinou vody 6 m, která se čerpá z vrchu vodní hladiny. Od 50.let se nestalo, že by voda došla. V následujících 3-4 letech bude obec realizovat nový vodovodní řád přímo k domu. Kanalizace je spádová - veřejná. Dešťová voda je svedena do povrchové kanalizace.

Střecha domu je nová a zateplena i s krovy 15 cm skelnou vatou. Připojení k satelitu a anténa TV je k dispozici pod střechou - pozemní vysílání. Internet lze připojit, aktuálně je dům využívaný rekreačně jako chata. Dům není podříznutý, ale je realizována izolace pod základy domu 30 cm.

Podlahy jsou v domě betonové s dlažbou nebo kobercem, v kotelně cihlové. Kotel třetí třídy na tuhá paliva je po revizi a další kontrola čeká nové majitele až za 2 roky. Rozvod teplé vody do radiátorů je v mědi. Radiátory jsou napuštěny nemrznoucí směsí. V obývacím pokoji jsou krásná kachlová kamna. Elektrický ohřívač vody u vodní baterie. Rozvody elektrické energie jsou z části z hliníku a z části v mědi. K dispozici je třífázový jistič na 230 i 400 voltů.

Elektrický bojler o velikosti obsahu 80 litrů je k dispozici v prostorné koupelně se sprchovým koutem, WC, Přípojkou na pračku, umyvadlem a posezením. Noví majitelé si mohou vybudovat koupenu na místo aktuální kotelny a tento prostorný pokoj se samostatným vstupem využít jako další místnost.

Kuchyňská linka je vybavena sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí a také má vstup do prostorného sklepu, který může mít mnoho využití.

Mezi obývacím pokojem, kuchyní a koupelnou se nachází prostorná ložnice. 

Za koupelnou je prostorná kotelna, která je součástí rodinného domu a budoucí majitelé si mohou dům uspořádat dle vlastních představ a kůlnu ve vedlejší budově, kde je i místo pro parkování si uspořádat tak, že zde můžou vybudovat další pokoje jako penzion nebo pro jiné podnikání. Prostoru je zde opravdu hodně a fantazii se meze nekladou. Dále je na pozemku také zahradní domek na posezení, grilování či rodinné sešlosti. Podívejte se do fotogalerie, protože tato nemovitost opravdu nabízí nečekané možnosti.Bylany

Bylany (německy Bilans) je vesnice, část obce Miskovice v okrese Kutná Hora. Nachází se asi 2,5 km na východ od Miskovic. Vesnicí protéká Bylanka, která je levostranným přítokem říčky Vrchlice.

Bylany leží v katastrálním území Bylany u Kutné Hory o rozloze 5,25 km².


Pamětihodnosti

kaple Svatého Vojtěcha

  • Mezi Bylany a Přítoky vyvěrá vydatný pramen, který ve středověku za pomoci akvaduktu zásoboval Kutnou Horu pitnou vodou. Nad pramenem byla postavena kaple zasvěcená Svatému Vojtěchovi.
  • Usedlost čp. 21
  • Vodní mlýn čp. 79
  • Bývalá jezuitská hospoda čp. 25
  • Pravěké a raně středověké hradiště Cimburk
  • U vesnice byl prozkoumán rozsáhlý neolitický sídelní areál.

Plánujete financovat nemovitost hypotečním úvěrem? Doporučuji se obrátit na pana Gazdíka, který Vám úvěr vyřídí v kterékoliv bance s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a zároveň spolu komunikujeme, takže Vám odpadnou starosti s vyřizováním potřebných dokumentů.


Ing. Martin Gazdík

Hypoteční a finanční specialista

www.bidli.cz

tel: +420 608 226 646

email: martin.gazdik@bidli.cz


Máte dotaz k prodávané nemovitosti ?