Realitní makléř by měl pracovat pro Vás a vaše zájmy a nikoli pro realitní kancelář a její zájmy.


      Vzhledem k tomu, že velká část makléřů z velkých realitek odvádí své firmě až 80% z provize, asi chápete, že tito makléři za vysokou cenu/provizi prostě nemohou nabídnout kvalitní služby.

Díky tomu, že mě nezastřešuje žádná realitní kancelář dokáži realizovat prodej nemovitosti za cca 3% z prodejní ceny. 

Ale to zdaleka není vše...

 Postarám se o to, aby prodej nemovitosti pro Vás nebyl stresovou záležitostí a díky profesionální prezentaci dokážu prodat nemovitost za částku vyšší než by jste to dokázali sami, takže Vám moje služba ještě vydělá peníze.

     Jmenuji se Jakub Bakeš a jako realitní makléř s praxí od roku 2012 mám velké zkušenosti s prodejem i pronájmem - správou nemovitostí.  

    Když jsem pracoval pro jednu z největších realitních kanceláří M&M REALITY holding, naučil jsem se opravdu hodně, ale zároveň jsem se díky firemnímu systému nemohl posunout výš a nabízet opravdu profesionální služby.  Dále jsem působil jako realitní makléř v realitní kanceláři MX Reality s.r.o., ale touha po samostatnosti a vlastní realizaci mě donutila odejít.
     Nyní pracuji sám na svoje jméno a odpovědnost, investuji do propagace Vaší nemovitosti velké finanční částky, abych dosáhl jediného výsledku a to je prodej za co nejvyšší možnou cenu v požadovaném časovém horizontu. Nechci přijít o žádného zájemce o Vaší nemovitost, proto s kolegou Ing. Martinem Gazdíkem - finančním poradcem uděláme maximum, aby zájemce Vaší nemovitost mohl profinancovat.
      Chci kvalitní právní servis pro moje klienty, chci aby byli maximálně chráněni po podpisu kupní smlouvy a proto mi nestačí obecné kupní smlouvy stažené z internetu. Již jsem vyměnil pět právníků a řeknu Vám, že najít někoho, kdo umí udělat dobrou kupní smlouvu + advokátní úschovu je celkem oříšek. 

      I když se prodej nemovitosti zdá jednoduchý, opak je pravdou a u každého obchodu je třeba velká obezřetnost a sám jsem si prošel případy, při kterých jsem nemohl dva měsíce spát, proto doporučuji svěřit prodej nemovitosti profesionálům, kteří již mají něco za sebou a vy tak můžete v klidu spát.    Realitní kanceláře si většinou účtují 4-5 % + DPH. Chci pro mého klienta, kterého zastupuji při prodeji či pronájmu nemovitosti, aby prodal / pronajmul dobře a aby byl spokojený. Někdo potřebuje prodat rychle a někdo za co nejvyšší cenu, proto přistupuji ke každému prodeji individuálně a řeším potřeby mých klientů. 

    Vždy se snažím o perfektní prezentaci nemovitosti. Využívám profesionálních fotek v HDR kvalitě, video prezentaci, 3D virtuální prohlídku, půdorysy 2D + 3D, video za pomocí dronu. Inzeruji na všech internetových realitních portálech včetně nejnavštěvovanějších jako jsou Sreality, reality.idnes  + Facebook, Instagram a Youtube. Díky sofistikovanému programu dokáži Vaši nemovitost zaslat zájemcům, kteří podobnou nemovitost poptávají. Investuji do prezentace, investuji do inzerce, investuji do kvalitního právního servisu, který mám ověřený mnoha obchody. 

    Pro své dlouholeté klienty, kteří vlastní činžovní domy v Praze či samostatné byty zajistím vždy kvalitního nájemce. Mám zkušenosti s výběrem nájemníka, který nemá dluhy a má dobrou práci, aby mohl platit nájemné.

    Budu rád, když se mi ozvete a vše nezávazně probereme v naší kanceláři nebo u Vás doma. 

    Pokud se také stanete mými klienty, budu se snažit, aby i Vy jste byli maximálně spokojeni s kvalitou mých služeb.

Máte nějaký dotaz ?


KDE MĚ NAJDETE

Adresa:

Národní 364/39, Praha 1, 110 00

Telefon:

+420 725 381 211

E-mail:

JAKUBBAKES@GMAIL.COM


Většinou ale pracuji z domu v Horoušánkách na Praze - Východ.

Nemovitosti, které prodávám jsou většinou v Praze či Středočeském kraji, ale prodám cokoliv, kdekoliv.