Byt 3kk, 97 m2 + Terasa 12,5 m2, garážové stání, Praha - Hrdlořezy


        Pokud hledáte prostorný byt s extra velkým obývacím pokojem, kde se budete scházet s Vaší rodinou a přáteli, jste na správné adrese. Novostavba zděného domu z roku 2008 je koncipována pro rodinné bydlení, stranou od ruchu velkoměsta, ale přitom jen 12 minut autem na Václavské náměstí. Společně s bytem se nabízí i garážové stání pod domem a také podíl na soukromém pozemku, který je určen pro rezidenty, kde mimo jiné máte možnost využívat parkovací stání u domu nebo dětské hřiště. Hned za pozemky protéká řeka Rokytka a za ní se nachází přírodní park Smetánka. Při procházce po okolí můžete dojít k Hořejšímu či Kyjskému rybníku, či můžete využít i cyklostezku. Do obchodu Lidl či na zastávku MHD Pod Táborem si dojdete během pár minut. Jedná se o lokalitu s výbornou občanskou a dopravní obslužností. Jen přes silnici se nachází Vyšší a střední policejní škola a za ní Botanická zahrada se střední odbornou školou a učilištěm. Díky těmto benefitům se v této lokalitě takovéto byty prakticky neprodávají a vy tak máte šanci pro sebe a svou rodinu takovýto byt pořídit. Dům má pouze tři podlaží a je vybaven výtahem. K dispozici jsou zde dvě prostorné kočárkárny/kolárny.

       Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží s výhledem do rezidenčního parku. Prostorná terasa nabízí možnost ničím nerušeného posezení. Velký obývací pokoj je v případě potřeby možné rozdělit příčkou a vznikne tak plnohodnotný byt 4KK. V koupelně najdeme dvoj umyvadlo, rohovou vanu a také sprchový kout, popřípadě je zde místo i na saunu.

Tento dům vznik v roce 2008 jako bytové domy Hrdlořezská a skládá se z čtyř domu. Domy jsou zděné z Prothermových cihel a zateplené. Energetická třída vychází jako C.

Půdorys bytu

Mapa nemovitosti a okolí.


Zde najdete náklady na jednotku pro tříčlennou rodinu


Zde naleznete účetní uzávěrku, aby jste se dozvěděli, jak je na tom fungování SVJ.


Sbírka listin

Společenství pro dům čp. 208, Hrdlořezská, Praha 9


Přírodní park smetánka.


Cena: 14 090 000 kč