Něco o mě ...

14.10.2020

 Pokud hledáte profesionálního realitního makléře, který Vás bude zastupovat při prodeji či pronájmu nemovitosti, právě jste ho našli. Velká část realitních makléřů chce jen prodávat jednu nemovitost za druhou a brát vysoké provize bez ohledu na klienta, který jim nemovitost svěřil. Většina lidí svojí nemovitost prodává jednou za život a proto chci prodat dobře a zároveň bezpečně. Mým cílem je spokojený klient, kterého zastupuji. Mám zkušenosti s realitním zprostředkováním od roku 2012. Nemovitosti se snažím prezentovat v tom nejlepším světle a tím dosáhnout rychlého prodeje či pronájmu za tržní cenu.

Nabízím odhad tržní ceny Vaší nemovitosti online a ZDARMA. První schůzku, kde probereme postup prodeje nebo pronájmu můžeme uskutečnit v naší kanceláři na adrese Národní 364/39, Praha 1 nebo přímo u Vás doma.

Jako realitní makléř využívám nejen své znalosti a dovednosti, ale také techniku a zkušenosti profesionálních fotografů, kteří pro daný typ nemovitosti zajistí fotografie, videa, 3D virtuální prohlídku, video za pomocí dronu, dále služeb finančních a hypotečních poradců či služeb právníků a advokátů pro bezpečnou transakci.

Mnohé realitní kanceláře i samoprodejci nemohou investovat do profesionální prezentace a techniky. Nemají zkušenosti s cílovou skupinou zájemců a mnohdy neodhadnou potencionál nemovitosti, což vede k prodeji či pronájmu pod cenou.

Využívám zde vlastní zkušenosti z velké realitní kanceláře i jako investor do nemovitostí, kde jsem dokázal realizovat prodeje s více než 100% ziskem. Pokud i vy chcete koupit investiční nemovitost a následně jí prodat se ziskem nebo dále pronajímat, můžeme se domluvit na schůzce a celý proces probereme. Zároveň pro klienty, kteří hledají financování na nákup nemovitosti, dokážeme společně se spolupracujícím hypotečním specialistou pomoci s vhodným hypotečním úvěrem.

Nabízíme také veškeré rekonstrukce, homestyling a vše potřebné, abychom Vaší nemovitost ukázali v tom nejlepším světle, a proto to bereme pěkně od podlahy.

Mým cílem je spokojený klient, kterému se snažím v každé situaci pomoci tak, jak jen je to možné.

Pokud budete mít zájem o spolupráci, můžeme se sejít u nás v kanceláři v centru Prahy nebo dorazím k Vám domů a vše probereme na místě.