Pečky - Rodinný Bungalov

v klidné části obce Velké Chvalovice

ROHOVÝ POZEMEK

O velikosti 737 m2 včetně všech sítí. Přístup z obecní komunikace a 2+ parkovací stání na pozemku

DISPOZICE DOMU

4 kk + koupelna s wc + wc samostatné + technická místnost - celkem o užitné ploše 115 m2 + možnost Terasy či zimní zahrady

LOKALITA

Pečky jsou město s 4 800 obyvatel a veškerou občanskou vybaveností

DOSTUPNOST

Do Prahy autem či vlakem za 30 minut

KVALITA

Kvalitní zděná novostavba s energetickým štítkem - A - včetně solárních panelů

RODINNÉ BYDLENÍ

V klidu venkova s čerstvým vzduchem a bezpečím pro Vaší rodinu

Výstavba

Do šesti měsíců po podepsání rezervační smlouvy

CENA

Za 9 400 000 kč Vám postavíme zděný nízkoenergetický dům třídy A na klíč 


Nabízíme k prodeji nízkoenergetický rodinný dům typu bungalov o dispozici 4KK a užitné ploše 115 m2 na rohovém pozemku  o velikosti 737 m2. Dvě parkovací stání před domem nebo dle dohody lze parkovací místa rozšířit.

Velké Chvalovice jsou součástí města Pečky, kde najdete veškerou občanskou vybavenost a přitom jste na klidném místě uprostřed přírody a čistého vzduchu, kde se Vaší rodině bude žít skvěle. V Pečkách najdeme školku i školu, restaurace, obchody a také vlakovou zastávku. Vlakem se dostanete do Pražských Běchovic za 32 minut a pokud pojedete autem, tak jste na Černém mostě na Metru za 28 minut po D11.

V další spolupráci s místním developerem Vám chceme nabídnou nízkoenergetickou zděnou novostavbu rodinného domu na klíč v energetické třídě A.

Stavební ohlášení je již vydáno a stavba může být zrealizována po podpisu rezervační smlouvy do 6. měsíců. Sítě jsou již na pozemku, voda i kanalizace obecní, elektřina bez plynu. Svislá nosná konstrukce bude zhotovena z cihlového zdiva Heluz UNI 30. Střecha bude řešena jako dřevěný vazníkový styčníkový krov, valbová tašková krytina - na střeše budou umístěny solární panely o výkonu 2,25 Kwp. Vytápění za pomocí tepelného čerpadla voda - vzduch. Tepelný komfort Vám zaručí podlahové vytápění v celém domě. Dům bude osazen okny českého výrobce s trojskly. Podhledy v interiéru budou ze sádrokartonu. V rámci klientských změn si můžete vytvořit domov přesně podle vašich představ.

Nabízíme vstřícné financování a zajistíme pro Vás hypoteční úvěr s naším specialistou na výstavby nových domů. S developerem jsme domluvili po podpisu rezervační smlouvy převod pozemku na Vás a zároveň se podepíše smlouva o dílo, kde se postupně zafinancuje prostavěný projekt až do kolaudace nebo dle dohody.


PROJDĚTE SI VÁŠ NOVÝ DOMOV...ZA PŮL HODINY JSTE V PRAZE ...DŮM JE JIŽ NAVRŽENÝ TAK, ABY BYL ÚSPORNÝ A DOBŘE SE V NĚM ŽILO, ALE ZÁROVEŇ JE ZDE MOŽNOST KLIENTSKÝCH ZMĚN DLE VAŠICH PŘÁNÍ...

Za příplatek je například možná realizace terasy...STAVBA OHLÁŠENA, ŠTÍTEK ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY - A, DALŠÍ DŮLEŽITÉ TECHNICKÉ PARAMETRY... Na fotografiích níže najdete realizaci již realizovaného domu v Plaňanech...
Celková cena na klíč : 9 400 000 kč


Pokud Vás něco zajíma, pište nebo volejte...