Pečky - Rodinný Bungalov

v klidné části obce Velké Chvalovice

ROHOVÝ POZEMEK

O velikosti 737 m2 včetně všech sítí. Přístup z obecní komunikace a 2+ parkovací stání na pozemku

DISPOZICE DOMU

4 kk + koupelna s wc + wc samostatné + technická místnost - celkem o užitné ploše 115 m2 + možnost Terasy či zimní zahrady

LOKALITA

Pečky jsou město s 4 800 obyvatel a veškerou občanskou vybaveností

DOSTUPNOST

Do Prahy autem či vlakem za 30 minut

KVALITA

Kvalitní zděná novostavba s energetickým štítkem - A - včetně solárních panelů - příprava

RODINNÉ BYDLENÍ

V klidu venkova s čerstvým vzduchem a bezpečím pro Vaší rodinu

Výstavba

Do šesti měsíců po podepsání rezervační smlouvy

CENA

Za aktuální cenu Vám postavíme zděný nízkoenergetický dům třídy A na klíč 


Nabízíme k prodeji nízkoenergetický rodinný dům typu bungalov o dispozici 4KK a užitné ploše 115 m2 na rohovém pozemku  o velikosti 737 m2. Dvě parkovací stání před domem nebo dle dohody lze parkovací místa rozšířit.

Velké Chvalovice jsou součástí města Pečky, kde najdete veškerou občanskou vybavenost a přitom jste na klidném místě uprostřed přírody a čistého vzduchu, kde se Vaší rodině bude žít skvěle. V Pečkách najdeme školku i školu, restaurace, obchody a také vlakovou zastávku. Vlakem se dostanete do Pražských Běchovic za 32 minut a pokud pojedete autem, tak jste na Černém mostě na Metru za 28 minut po D11.

V další spolupráci s místním developerem Vám chceme nabídnou nízkoenergetickou zděnou novostavbu rodinného domu na klíč v energetické třídě A.

Stavební ohlášení je již vydáno a stavba může být zrealizována po podpisu rezervační smlouvy do 6. měsíců. Sítě jsou již na pozemku, voda i kanalizace obecní, elektřina bez plynu. Svislá nosná konstrukce bude zhotovena z cihlového zdiva Heluz UNI 30. Střecha bude řešena jako dřevěný vazníkový styčníkový krov, valbová tašková krytina - na střeše budou umístěny solární panely o výkonu 2,25 Kwp. Vytápění za pomocí tepelného čerpadla voda - vzduch. Tepelný komfort Vám zaručí podlahové vytápění v celém domě. Dům bude osazen okny českého výrobce s trojskly. Podhledy v interiéru budou ze sádrokartonu. V rámci klientských změn si můžete vytvořit domov přesně podle vašich představ.

Nabízíme vstřícné financování a zajistíme pro Vás hypoteční úvěr s naším specialistou na výstavby nových domů. S developerem jsme domluvili po podpisu rezervační smlouvy převod pozemku na Vás a zároveň se podepíše smlouva o dílo, kde se postupně zafinancuje prostavěný projekt až do kolaudace nebo dle dohody.


Aktuální stav stavby k 9.11.2023


Budoucí stav 


PROJDĚTE SI VÁŠ NOVÝ DOMOV...ZA PŮL HODINY JSTE V PRAZE ...DŮM JE JIŽ NAVRŽENÝ TAK, ABY BYL ÚSPORNÝ A DOBŘE SE V NĚM ŽILO, ALE ZÁROVEŇ JE ZDE MOŽNOST KLIENTSKÝCH ZMĚN DLE VAŠICH PŘÁNÍ...

Za příplatek je například možná realizace terasy...STAVBA OHLÁŠENA, ŠTÍTEK ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY - A, DALŠÍ DŮLEŽITÉ TECHNICKÉ PARAMETRY... Na fotografiích níže najdete realizaci již realizovaného domu v Plaňanech...
Celková cena pozemku a domu na klíč: 8 700 000 kč


Modelová cena 8 400 000 kč. 

Při použití 20% vlastních zdrojů tj. 1 680 000 Kč a 80% hypotečního úvěrů tj. 6 720 000 Kč, sazbě 5,59% na 30 let, fixace 5 - 10 let, vychází měsíční splátka na 38 536 Kč.


Při použití 10% vlastních zdrojů tj. 840 000 Kč a 90% hypotečního úvěrů tj. 7 560 000 Kč, sazbě 5,59% na 30 let, fixace 5 - 10 let, vychází měsíční splátka na 43 353 Kč.

Celým procesem postupného financování Vás provede Ing.Martin Gazdík, hypoteční specialista ze společnosti Bidli, zajistí bezproblémový průběh financování a nejnižší možnou hypoteční sazbu.

Takto může vypadat financování výstavby domu při 20 % vlastních zdrojů + zbytek hypoteční úvěr.

 Vloženo z rezervační smlouvy:

Zájemce o nabytí zaplatí Prodávajícímu kupní cenu za převod Nemovitostí následujícím způsobem a v následujících lhůtách:


  1. První část Kupní ceny ve výši 2% bude uhrazena jako Rezervační poplatek podle této smlouvy,

  2. druhá část kupní ceny ve výši 18% z kupní ceny bude uhrazena na účet prodávajícího při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní a odsouhlasení klientských změn,

  3. Třetí část Kupní ceny ve výši 20% z kupní ceny do 10 (deseti) dní ode dne dokončení základové desky Domu na účet prodávajícího; o čem kupující prodávajícího písemně vyrozumí na email uvedený kupujícím v této smlouvě.

  4. Čtvrtou část Kupní ceny ve výši 40% z kupní ceny do 10 (deseti) dní ode dne dokončení hrubé stavby/zápisu rozestavěné jednotky do katastru nemovitostí; o čem kupující prodávajícího písemně vyrozumí na email uvedený kupujícím v této smlouvě.

  5. Pátou část Kupní ceny ve výši 20% kupní ceny a veškeré případné doplatky za Klientské změny do 10 (deseti) dní ode dne právní moci kolaudačního rozhodnutí na kolaudaci Domu či v případě, že nebude kolaudace vyžadována, do 10 (deseti) dní ode dne podání žádosti o přidělení čísla popisného či podání ohlášení dokončené stavby; o čem kupující prodávajícího písemně vyrozumí na email uvedený kupujícím v této smlouvě. 

Aktuální informace ze dne 13.5.2023 a mohou se měnít.