Vícegenerační rodinný dům

Praha 6

Starý Suchdol

ul. Pod Rybníčkem 

Prodáno. 

         Chcete pro svou rodinu velkou vilu na výjimečném místě, kde najdete klid s výhledem do okolí a přesto s výbornou občanskou vybaveností? Vilu, která bude prosvětlená díky její jižní orientaci, dostatečně prostorná a kterou si můžete přestavět podle svých představ? Nabízím k prodeji zděný, vícegenerační, dvoupodlažní rodinný dům, postavený na pozemku o velikosti 341 m2, který byl zkolaudován v roce 1987 na místě původního rodinného domu. Ve vzdálenosti 180 m od domu se nachází Brandejsův statek, kde se prohánějí koně a přírodní rezervaci Údolí Únětického potoka máte 600 metrů. 

       Dům je stavebně rozdělen na 3 jednotky, které byly určeny k pronájmu. Zádveří a chodba nabízí 14,4 m2 ze které se vchází do bytu v 1.NP, který disponuje užitnou plochu 40,45 m2 s obytnou kuchyní, pokojem a koupelnou se sprchovým koutem a umyvadle, s WC, kuchyň není zařízená. Po schodišti o velikosti 8,6 m2 vejdeme do 2.NP s bytem číslo dvě o velikosti 52,68 m2, kde se nachází také chodba, obytná kuchyň s pokojem, kuchyň je bez vybavení. Z chodby je přístupné WC s umyvadlem s el. bojlerem a sprchový kout. V mezipatře ze schodiště je vstup do třetí jednotky, která je přistavěna k domu o celkové velikosti 69 m2. V této ploše je započítána i technická místnost s plynovým kotlem a elektrickým bojlerem. Tato jednotka může být přístupná i samostatně ze zahrady přes bývalou dílnu, která přímo navazuje na jednotku a do této jednotky je vytvořen vstup. Celková užitná plocha domu činí 189 m2.                  Jednotky jsou před částečnou rekonstrukcí. Dům má sklonitou střechou, s neobytným podkrovím v sedlovém krovu. Stavba je zapuštěna do svahu, takže zadní podélná stěna přístavby, která tvoří třetí nedokončenou jednotku je téměř až po okap pultové střechy pod úrovní terénu. Stavba je suchá, v dobrém stavu. Některé stropy v domě jsou vybaveny štukatérskými prvky, v domě jsou provedeny nové rozvody ÚT v mědi, deskové radiátory, v bývalé dílně nejsou dokončeny omítky a zakrytí některých rozvodů, v domě i v dílně - třetí jednotce, nejsou dokončené podlahy. Stavba je odkanalizovaná do žumpy na pozemku. Veřejná kanalizace je v ulici před domem. Pozemek v dolní části v ulici je opatřen vysokou opěrnou zdí, ve které vpravo na okraji pozemku je vybudovaná garáž se stropem v úrovni dvora u domu. Garáž je přístupná přímo z ulice původními dřevěnými skládanými vraty, garáž má montážní jámu, je po rekonstrukci, suchá, ve výborném stavu s přivedenou elektřinou.

Pozemky tvoří jednotný funkční celek se stavbou. Na pozemcích jsou provedeny terénní úpravy bez trvalých porostů, Malá dílna za domem  je bez stropu (jen pultový krov s podbitím) s původními radiátory a původním oknem. Nemovitost je v rekonstrukci, je v dobrém stavu.


3D virtuální prohlídka již není k dispozici.


Další technické parametry:

Dům je z kamene a cihly, nová základní deska z betonu a kamene. Strop dřevěný trámový nad patrem. Strop nad přízemím je navržen z válcových profilů do jejich patek jsou uloženy stropnice Hurdis. Střecha sedlová je vybavena drážkovými taškami. Vnější omítka je vápená štuková ve světlém tonu. Kanalizace je svedena do jímky o velikosti 16 m3. Vodovod a ostatní přípojky jsou v domě. Elektřina třífázová přípojka. Elektrokotelna Hajs. Komín 20 x 20 cm x 6 m.


Půdorysy domu s popisem.


Technická dokumentace k domu


Listy vlastnictví


Obslužnost v okolí

Brandejsův statek 180 m

El Chapo Burger, pizzeria 233 m

ZŠ Mikoláše Alše 430 m
Naučná stezka Roztocký háj - Tiché údolí - hned u domu
Školka Balíček 1,2 km
MŠ Gagarinova 1,6 km

Starosuchdolská restaurace 167 m

Česká zemědělská univerzita - školní statek 167  m

dětské hřiště 422 m

Přírodní rezervace Údolí Únětického potoka 600m

MHD zastávka Suchdol 600 m

Suchdolské náměstí - úřad - pošta - lékárna - 1 km

Česká zemědělsá univerzita 1,4 kmPřírodní rezervace Roztocký háj - Tiché údolí

Cena - Rezervováno