Realitní zastoupení

(Cena za běžný případ 20 000 kč.)

Chystáte se koupit nemovitost a nemáte potřebné zkušenosti?

  Služba realitní zastoupení je určena pro kupující, kteří se nechtějí nechat napálit realitními kancelářemi nebo prodávajícími. 

  Jako zkušený realitní makléř, který si prošel stovky nemovitostí a řešil samostatně nebo společně s právníky kupní smlouvy či advokátní úschovy Vám mohu doporučit vhodný postup koupi nemovitosti s minimem rizika.

  Poradím Vám, jak nepřijít o rezervační zálohu na nemovitost při financování pomocí hypotečního úvěru, zajistíme společně financování a teprve poté půjdeme kupovat nemovitost - Nenecháme propadnout rezervační zálohu realitce nebo prodávajícímu, tím ušetříme až stovky tisíc korun.

  Vyjednám Vám tu nejlepší možnou cenu s prodávajícím a vy můžete ušetřit až stovky tisíc korun.

  Dokážu posoudit a vyhodnotit rizika spojená s právními vadami nemovitosti nebo technickým stavem nemovitosti.

  Ověřím, zda na nemovitosti neváznou zástavní práva včetně exekucí a poradím Vám s postupem jak bezpečně převést nemovitost na Vás, aby jste v procesu převodu nekoupili zadluženou nemovitost.

  Při osobní prohlídce provedu kontrolu technického stavu nemovitosti, kontrolu fondu oprav a finančního stavu SVJ nebo družstva. Možnost výskytu vlhkosti dle typu stavby a umístění jednotky v domě a pokusím se odhalit i skryté vady nemovitosti. Laserovým metrem přeměřím místnosti a plochu nemovitosti.

  Dle světové orientace a způsobu vytápění - zateplení zjistím, jestli v létě zažijete v bytě opravdové peklo nebo v zimě opravdovou zimu.

  Poradím Vám s daněmi, které je nutné platit, aby jste se vyhnuli schůzce na finančním úřadě.

  Tímto Vám nabízím svoje služby jako realitní makléř i jako investor do nemovitostí. Zkušenosti sbírám od roku 2012. 

Tato služba je dostupná v Praze a v Praze - Východ.

Chcete se dozvědět více nebo si domluvit schůzku?