REALITOMAT

Prodat sám nebo to necháte na realitním makléři? 

Máme pro Vás obě řešení a mnohem více!


Cena inzerce přes Realitomat - Prodej / Pronajmi svou nemovitost sám na jeden měsíc je pouze 1950 kč a nebo PRODEJ/PRONÁJEM  nechte na profesionálním realitním makléři a získejte v průměru o 10% vyšší cenu, než kdyby jste nemovitost prodávali sami.Jakmile zadáte Vaší nemovitost a odešlete nám jí, ozveme se Vám a domluvíme se na dalším postupu.

Jak funguje Realitomat - Prodej / pronajmi svojí nemovitost sám?

Vaší nabídku zpracujeme a pomocí realitního software s umělou inteligencí odešleme na ty nejnavštěvovanější realitní weby a sociální sítě. Zároveň zašleme Vaší nabídku zájemcům, kteří poptávají podobnou nemovitost. Uděláme to, co realitní kanceláře za zlomek ceny.

Text Vaší nabídky případně upravíme a případně doplníme důležité údaje, které jsou potřebné, aby jste Vaší nemovitost prodali za co nejvyšší cenu. Zajistíme případné financování kupujících ve spolupráci se společností BIDLI.

Na email Vám od Realitomatu dorazí konkrétní zájemce o Vaší nemovitost.

Máte zde možnost si připlatit služby realitního makléře online na jeden měsíc společně s inzercí, který Vám poradí s prodejem, aby jste prodali co možná za nejvyšší cenu a poskytneme Vám rezervační smlouvy, nájemní smlouvy, předávací protokoly atd.


VLOŽTE VAŠÍ NEMOVITOST A MY JÍ ZAINZERUJEME NA VŠECH HLAVNÍCH REALITNÍCH WEBECH VČETNĚ:

Sreality, Reality Idnes, České reality, Reality Praha, Reality měšec, reality peníze (investoři do nemovitostí), Reality sousedé (nájemníci bytů), Realingo, Property4you, BlackReality, annonce, DomyBytyPozemky, EuroBydlení, GrandRealCity, ExpertReality, RealitníEso, RealityMix, Reality.aktualně, Hospodářské noviny - reality.hn, HbbTV vysílání všech kanálů TV Prima (funguje na chytrých TV)....

Sociální sítě: Facebook, Instagram 

 

TAKÉ ZAŠLEME VAŠÍ NABÍDKU POPTÁVAJÍCÍM KLIENTŮM A ZVEŘEJNÍME JÍ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH na stránkách realitního makléře.Zde vložte fotografie, videa a další soubory k Vaší nemovitosti a do formuláře níže vložte odkaz pro stažení.
VIDEO NÁVOD