Ubytovací jednotka 2+kk o velikosti 67,5 m², Praha 5, Jinonice, ul. Peroutkova

Ve spolupráci s developerem PSN nabízím prodej jednotek 1kk a 2kk v rezidenci V Bloku. Jedná se o zajímavou investici, kterou jsem využil i já a pronajímám zde jednu jednotku. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit a rád Vás provedu celým projektem. Mám zkušenosti a vím, jaké byty koupit a proč. Následně se na mě můžete obrátit ohledně pronájmu jednotky. Jednotky jsou vhodné také jako startovní bydlení, kde mimo jiné najdete velkorysé společné prostory, venkovní terasu s grilem, posilovnu, prádelny a 24 hod. recepci. U MĚ NEPLATÍTE ŽÁDNOU PROVIZI A JEDNOTKU KUPUJETE PŘÍMO OD VLASTNÍKA.

Další jednotky či projekty můžete vidět na webových stránkách developera www.psn.cz

NEJSEM DEVELOPER A PROTO VÁM NEZÁVISLE PORADÍM S VÝBĚREM.

VBLOKU je vize domova a nekonvenční bydlení, které vám umožní žít stylově a nezávisle.
Jednotky 1+kk nebo 2+kk ti nabídnou vysoký standard bydlení a důraz na moderní interiérový design s krásnými výhledy na Prahu a přírodu.
Projekt se nachází ve skvělé lokalitě na Praze 5 v Malvazinkách. A proč bydlet zrovna tady? Máte odtud všude na dosah - pěšky, autem, ale i MHD. Autobusovou zastávku máte 3 minuty od domu a dostanete se z ní MHDčkem na Anděl za 10 minut a autem za 5 minut. Pohodlnou chůzí jste za 9 minut na metru (Na Radlické i Jinonické), tramvaji či vlakové zastávce. Zajděte si na procházku do přírodního parku popřípadě skočte do kancelářského komplexu Waltrovka na sushi, salát nebo pořádný kus masa v nejrůznějších restauracích či na kávu do Starbucks.
Objekt je součástí rezidenčního projektu VBLOKU, který nabízí malometrážní ubytovací jednotky. Tento typ bydlení je ideální pro studenty, mladé rodiny nebo jako alternativa hotelového bydlení pro mimopražské zaměstnance firem.
Jako rezident budete mít možnost využívat velké množství sdílených prostor, které vám umožní zvát přátele na setkání, promítání filmů, cvičení, grilování, posezení či piknik u fontány a mnoho dalšího. A jaké že to máte prostory k dispozici? 2x fitness, prádelnu, společenské místnosti, TV room, 24 hodinovou recepci a centrální zahradu. Ať už pozvete sousedy na grilovačku nebo zajedete do centra na nákupy, vše budete mít na dosah ruky. K dispozici máte však i stanici elektrokol.

Nabízím zde vzorovou jednotku 2kk.

Ubytovací jednotka 2+kk o velikosti 67,5 m² se nachází v 5. nadzemním podlaží domu s výtahem. K bytu náleží též sklepní kóje 1,2 m² a parkovací stání 12 m².

Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk
Celková plocha 67,5 m²
Podlahová plocha 54,3 m²
Poznámka k ceně Investujte do bydlení s možností odpočtu 21 % DPH.
Cena 5 399 000 Kč
podlaží 5 / 5
Výtah ano
Sklepní kóje 1,2 m²
Vytápění centrální plynová kotelna
Typ budovy skelet
Stav jednotky fit out
Parkování ano